6a01b7c82cd82f970b022ad3b7351a200b

Pražské Experience Centrum PwC plné akcí

PwC Česká republika

Už více než rok máme v Praze otevřené největší Experience Centrum PwC v regionu střední a východní Evropy a za jeho zdmi se toho hodně děje. V průběhu září se u nás konalo přes 20 zajímavých událostí pro bezmála 700 lidí. Pojďme si ty nejdůležitější akce připomenout.

PwC Big Induction_2018
Personality & PwC Prosecco AfterWork – aneb jak dostat za 50 dní 50 důležitých manažerů na jedno místo. Co vzniklo původně jako sázka dvou byznysmenů, byla nakonec úspěšná networkingová akce. Ján Uriga, leader Experience Centra, na ní mluvil o behaviorální ekonomii a jejím využití. „Experience Centrum je pro mě místo, kam chodí významní lidé přetavit své myšlenky do fungujícího byznysu,“ vysvětluje Ján.

V Experience Centru našel dočasný domov i třídílný podzimní seriál workshopů s tématem Change management v projektové praxi, které pořádá pražská organizace České komory PMI. Všechny workshopy vede Ján Uriga, zkušený innovation & change leader a šéf PwC Experience Centra. 26. září jsme odstartovali tématem Change management pro projekťáka = abys byl 3x úspěšnější. Partnerem akce byli naši sousedé z Raiffeisen Bank.

Jak se hledají důkazy kartelového podvodu v záplavě firemní dokumentace? A že původní podezření může být nakonec pouze jen jedním z mnoha nešvarů, ke kterým ve společnosti dochází? To si na konci září v průběhu interaktivní simulace PwC nazvané Investigate vyzkoušeli právníci z předních advokátních kanceláří. Během dvou hodin se museli rozhodovat, který z informačních zdrojů je v dané fázi šetření důležitější. Zda se věnovat spíše smazaným emailům nebo textovým zprávám podezřelých či se soustředit na výsledky datové analýzy a business intelligence. Nakonec bylo jejích úkolem správně určit, kdo z firmy byl zapojen v jednotlivých podvodných schématech.

Na výroční neformální akci jsme hostili i našeho klienta Českou spořitelnu. Cílem bylo v přátelské atmosféře prodiskutovat témata, na která v průběhu auditní sezony není čas. Ján Uriga vysvětlil roli Experience Centra v PwC, Ladislav Tabak přiblížil model spolupráce se start-upy, Michal Čábela ukázal hostům kybernetický útok v platformě Cyber Arena. Součástí eventu byla zážitková gastronomie a kreativní bar.

Experience Centrum si mohli prohlédnout i naši nováčci při Big Induction hned na začátku měsíce a v akci byly nejen obrazovky, ale také telemost ke kolegům do varšavského Experience Centra. Michal Čábela jim kromě toho vysvětlil i základy kybernetické bezpečnosti.

Last but not least, ve spolupráci s Českou Asociací Treasury jsme pořádali diskuzní seminář k 1. ročníku ocenění Treasury projekt roku 2018, kde byly prezentovány vítězné projekty z červnové konference Treasury Fórum.

A kdy se přijdete do našeho Experience Centra podívat vy?