6a01b7c82cd82f970b01b8d2750cfe970c

V zaplněném Experience Centru PwC se snídalo na téma HR inovací

PwC Česká republika

 Ve kterých oblastech by se HR mohlo uplatnit jako business partner? Jakou společnou charakteristiku mají (ne)inovativní firmy? Jak rozvíjet inovační potenciál ve firmě?

Na tyto, i mnoho dalších otázek jsme se snažili najít odpověď v rámci networkingové snídaně HR profesionálů, která se konala 31. března v PwC Experience Centru. Celým setkáním provázel Peter Chrenko, partner People & Organisation týmu.

HR_snidane

A jak to vlastně celé probíhalo?

Na začátku nám Kateřina Coops z Idea Markets vyprávěla o inovačním ekosystému. Navázal na ni Ján Uriga z PwC SK, který mluvil o tom, jakými způsoby lze inovace ve firmách rozvíjet. Pomyslnou třešničkou na dortu bylo vystoupení PwC expertů na GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), Zuzany Wohlmuth a Ondřeje Výborného. Ti spolu s ostatními diskutovali nad možnými hrozbami a přínosy, které toto velmi aktuální opatření může přinést.

Na naše příjemné setkání navážeme ještě před letními prázdninami snídaní na téma řízení změn a využívání potenciálu vlastních zaměstnanců. Budeme se těšit na shledanou!